naam: ing Bart Aafjesfunctie: projectleider/ constructeur/ tekenaar staalconstructies

telefoon: 038 3768005

e-mail: bart@jaapaafjes.nl

foto_Bart
 naam: Rogier Hol

functie: projectleider/ constructeur / tekenaar staalconstructies

telefoon: 038 3768007

e-mail: rogier@jaapaafjes.nl

foto_Rogier
naam: Ruud Kleinlugtenbeld

functie: constructeur/ tekenaar staalconstructies

telefoon: 038 3768006

e-mail: ruud@jaapaafjes.nl

foto_Ruud
 naam: ir. Jan Lemstra

functie: constructeur

functie: directeur/ eigenaar

telefoon: 038 3768000

e-mail: jan@jaapaafjes.nl

foto_Jan
naam: ing Gerard Pieper

functie: constructeur

telefoon: 038 3768004

e-mail: gerard@jaapaafjes.nl

foto_Gerard
naam: Piet Vreeling

functie: tekenaar

telefoon: 038 3768008

e-mail: piet@jaapaafjes.nl

foto_Piet
naam: ing Roel Smit

functie: tekenaar

telefoon: 038 3768003

e-mail:

naam: ing Jouke Kooistra

functie: tekenaar

telefoon: 038 3768002

e-mail: jouke@jaapaafjes.nl

 
naam: Mark Oosterveen

functie: tekenaar /constructeur staalconstructies

telefoon: 038 3768001

e-mail: mark@jaapaafjes.nl

 

naam: Martin Post

functie: constructeur

telefoon: 038 3768009

e-mail: martin@jaapaafjes.nl